Další projekty

Doporučte nás

Pokud Vás zaujala naše nabídka služeb či tyto webové stránky, doporučte nás Vašim přátelům, známým, či obchodním partnerům. Stačí vyplnit e-mailovou příjemce do následujícího formuláře a odeslat jej. Děkujeme!

E-mail: Text:

Z historie firmy

Z historie firmy

Bezpečnostní a detektivní agentura BEDEA spol. s r.o. se sídlem v Kroměříži byla založena v roce 1993 s účastí domácího kapitálu, poskytující služby v oblasti fyzické i elektronické ostrahy průmyslových, obchodních i soukromých objektů a lokalit, zejména v kroměřížském regionu.

Již od svého vzniku jsme se rozhodli poskytovat našim klientům pouze služby na vysoké odborné a profesionální úrovni. Proto jsme navázali spolupráci s několika agenturami v Evropě, které patří v tomto oboru k nejlepším. Veškeré jejich zkušenosti se snažíme využívat a neustále zvyšovat standard našich poskytovaných služeb.

Zvětšující se okruh zákazníků vyústil v nutnost vybudovat koncem roku 1993 pobočku se sídlem v Holešově, v roce 2000 v Bystřici pod Hostýnem, v roce 2002 ve Zlíně a v roce 2003 ve Vizovicích. Tyto pobočky jsou schopny řešit požadavky zákazníků v rámci celého Zlínského kraje. Jsou již personálně a technicky dostatečně vybaveny, takže mohou v daném regionu provádět marketingovou a bezpečnostní činnost.

Na rozšiřující se potřeby zákazníků do dalších oblastí technického zabezpečení objektů a motorových vozidel reagovala firma BEDEA spol. s.r.o. rozšířením svých obchodních aktivit. Postupně firma začala nabízet systém SHERLOG.

Další odkazy:

Úvodní strana | O společnosti | Produkty a služby | Reference | Kontakt
Všechna práva vyhrazena, BEDEA, spol. s.r.o. © 2006-12.
Autor a webmaster: Daniel Maček.