Doporučte nás

Pokud Vás zaujala naše nabídka služeb či tyto webové stránky, doporučte nás Vašim přátelům, známým, či obchodním partnerùm. Stačí vyplnit e-mailovou adresu příjemce do následujícího formuláře a odeslat jej. Děkujeme!

E-mail: Text:

O společnosti

Postavení firmy v současnosti

V současné době je firma BEDEA spol. s r.o. stabilizovanou firmou, která našla své zákazníky a své místo na trhu bezpečnostních služeb. Díky kvalitnímu marketingově orientovanému řízení, regionálně rozdělenému trhu mezi pobočky při zachování jednotné technologické základny a centrálního nákupu prvků dosahuje firma konkurenčních cen přes nadstandardní kvalitu služeb. Tato kvalita je dána jednak zásadní orientací, profesionalitou, rychlostí a komplexností.

Firma se snaží udržovat jednotný image, jehož součástí jsou v neposlední řadě i způsoby jednání a chování jak montážních pracovníků při realizaci zakázek, tak inspektorů ochrany při výkonu služby.

Firma BEDEA spol. s r.o. pracuje rovněž v úzké součinnosti s Policií ČR i s městskou policií, a již v několika případech jí předala pachatele podezřelého z trestného činu. Sídlo bezpečnostní a detektivní agentury v centru kroměřížského a zlínského regionu předurčuje operativní a rychlý zásah, zejména při signalizaci narušení střeženého objektu.

Firma klade velký důraz na profesionalitu svých pracovníků. V systému řízení firmy je integrován prvek periodického proškolování pracovníků a ověřování jejich znalostí jak z hlediska zákonných předpisů, tak i odborného růstu. Na zvyšující se požadavky zákazníků z hlediska komplexního zajištění služeb v oblasti zabezpečení reagovala firma nezbytným zvýšením stavu svých zaměstnanců.

Jako jediní v České republice provozujeme systém rádiového vyhledávání odcizených vozidel, který je schválen Ministerstvem dopravy ČR jako zabezpečovací a současně chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví. Za 20 let své existence se společnost stala druhým největším provozovatelem tohoto systému v Evropě. Tato převratná filozofie v zabezpečení automobilů se odrazila i v uznání systému SHERLOG předními pojišťovnami.

Za období naší činnosti na trhu bezpečnostních služeb máme bohaté zkušenosti, organizační a materiálové vybavení na nejvyšší úrovni. Do současné doby monitorujeme řadu významných firem, společností i fyzických osob k jejich plné spokojenosti.

Další odkazy:

Úvodní strana | O společnosti | Produkty a služby | Reference | Kontakt
Všechna práva vyhrazena, BEDEA, spol. s.r.o. © 2006-12.
Autor a webmaster: Daniel Maček.